
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2534984
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 14:03:10 | | SCORE | 6804 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 17AA-2088 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1568 MHz - max: 1778 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (170 W) |
|---|
|