
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535024
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 14:13:49 | | SCORE | 11853 |
|---|
| FPS | 197 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-41A6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2400 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (180 W) |
|---|
|