
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535088
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 14:33:40 | | SCORE | 8539 |
|---|
| FPS | 143 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 10B0-2208 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (351 W) |
|---|
|