
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535186
FurMark (VK) Submitted by Jmau on Apr 17, 2026 @ 15:00:32 | | SCORE | 11270 |
|---|
| FPS | 187 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2805 - SUB: 19DA-7717 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2296 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (173 W) |
|---|
|