
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535278
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 15:23:59 | | SCORE | 6596 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1462-3755 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (175 W) |
|---|
|