FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535305
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 15:31:49 |
| SCORE | 11878 |
|---|
| FPS | 196 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700K CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475D - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1196 MHz - max: 2315 MHz |
|---|
| max power | 283 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC5 - SUB: 1462-7D09 - REV: 5 |
|---|