FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535483
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 16:17:05 |
| SCORE | 12229 |
|---|
| FPS | 202 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 6850H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 196E-1440 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 2452 MHz - max: 2708 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (180 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1002-124 - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 2200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|