
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535650
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:03:40 | | SCORE | 12601 |
|---|
| FPS | 209 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4181 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2656 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (304 W) |
|---|
|