
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2535683
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:10:20 | | SCORE | 3012 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.308 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8400F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock RX 7800 XT Steel Legend 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5327 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.6.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 2328 MHz |
|---|
| max power | 277 W |
|---|
|