
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535878
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:57:49 | | SCORE | 2363 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1043-8813 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP (321 W) |
|---|
|