
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535917
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:05:13 | | SCORE | 9876 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5C9 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 549 MHz - max: 2359 MHz |
|---|
| max power | 191 W |
|---|
|