
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535937
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:09:15 | | SCORE | 10414 |
|---|
| FPS | 173 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 3070 JetStream OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1569-2484 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (240 W) |
|---|
|