FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535970
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:14:59 |
| SCORE | 2682 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1025-1854 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6874 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 28 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1025-1854 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 368 MHz - max: 2310 MHz |
|---|