
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536078
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:38:54 | | SCORE | 7553 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.262 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1849-5312 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.20.30 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 53 MHz - max: 2266 MHz |
|---|
| max power | 179 W |
|---|
|