
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536116
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:48:30 | | SCORE | 4487 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA CMP 30HX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1245 V2 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA CMP 30HX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2189 - SUB: 1458-408A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.02 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 2056 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (126 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-16A - SUB: 1462-2111 - REV: 9 |
|---|
|