FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536159
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:56:45 |
| SCORE | 7812 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.83 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 103C-8BAB - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4146 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2860 - SUB: 103C-8BAB - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 2250 MHz |
|---|