FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536162
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:57:14 |
| SCORE | 21005 |
|---|
| FPS | 348 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D32 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 148C-2414 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 41 °C |
|---|
| core clock | min: 93 MHz - max: 2408 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 55 °C |
|---|
| max power | 349 W |
|---|