FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536243
FurMark (GL) Submitted by 111111111 on Apr 17, 2026 @ 19:16:20 |
| SCORE | 11205 |
|---|
| FPS | 186 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 111 W |
|---|
| GPU1 | Zotac RTX 3090 Trinity 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 19DA-1613 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|