
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536264
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:20:50 | | SCORE | 547 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2860 - SUB: 1028-BFB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 2116 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|
|