
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536420
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:56:06 | | SCORE | 2961 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2187 - SUB: 10DE-139D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1576 MHz |
|---|
| max power | 86 % TDP (86 W) |
|---|
|