
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536434
FurMark (VK) Submitted by GKL on Apr 17, 2026 @ 19:58:52 | | SCORE | 9335 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1458-41A2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2310 MHz - max: 2542 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (145 W) |
|---|
|