
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536445
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 20:01:49 | | SCORE | 2156 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (349 W) |
|---|
|