
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2536747
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:22:38 | | SCORE | 2546 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 1043-8976 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 772 MHz - max: 1508 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (63 W) |
|---|
|