
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536829
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:44:31 | | SCORE | 5880 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 (RADV NAVI10) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.328 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-8300 CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Linux 6.8.0-106-generic 64-bit |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1002-B36 - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 83 MHz - max: 1455 MHz |
|---|
|