
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536850
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:50:19 | | SCORE | 11808 |
|---|
| FPS | 196 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 4090 Gaming X Trio 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5103 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2116 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (458 W) |
|---|
|