
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536863
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:54:37 | | SCORE | 4466 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 1043-1E21 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1006 MHz - max: 1200 MHz |
|---|
| max power | 88 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1043-1E21 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 15 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
|