
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536916
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:11:57 | | SCORE | 27065 |
|---|
| FPS | 450 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 4090 Gaming X Trio 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5103 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (450 W) |
|---|
|