
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536985
FurMark (VK) Submitted by DvD on Apr 17, 2026 @ 22:35:38 | | SCORE | 7905 |
|---|
| FPS | 131 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon Pro VII (RADV VEGA20) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.12-1-cachyos 64-bit |
|---|
| | GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-66A1 - SUB: 17AA-103E - REV: 6 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 858 MHz - max: 1453 MHz |
|---|
|