
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537015
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:46:25 | | SCORE | 6466 |
|---|
| FPS | 108 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1462-C752 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1306 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (176 W) |
|---|
|