
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2537030
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:51:00 | | SCORE | 6973 |
|---|
| FPS | 116 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1462-5161 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1576 MHz - max: 2490 MHz |
|---|
|