
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537143
FurMark (VK) Submitted by AlexSR82 on Apr 17, 2026 @ 23:35:50 | | SCORE | 9709 |
|---|
| FPS | 162 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7435HS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-38D8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 2220 MHz - max: 2430 MHz |
|---|
| max power | 141 W |
|---|
|