FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2537226
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:05:40 | | SCORE | 10446 |
|---|
| FPS | 173 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500GT with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-4E4 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1646 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|
|