FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537237
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:09:17 |
| SCORE | 4402 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14490F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 6800 XT Speedster Merc 319 Black 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 21 MHz - max: 1987 MHz |
|---|
| max power | 256 W |
|---|