
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537268
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:20:49 | | SCORE | 7575 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3991 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 4 MHz - max: 2407 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|
|