
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2537280
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:24:53 | | SCORE | 10236 |
|---|
| FPS | 170 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 196 MHz - max: 1841 MHz |
|---|
| max power | 220 W |
|---|
|