FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537289
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:28:56 |
| SCORE | 10210 |
|---|
| FPS | 170 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4F2 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 101 MHz - max: 1954 MHz |
|---|
| max power | 258 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E76 - REV: C6 |
|---|