
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2537325
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:42:00 | | SCORE | 3601 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900XT 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1043-87B3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 54 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 86 % TDP (298 W) |
|---|
|