
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2537339
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 00:46:40 | | SCORE | 6374 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 LE |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700KF CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 LE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1002-E481 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 73 MHz - max: 1979 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|