FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537347
FurMark (GL) Submitted by 1 on Apr 18, 2026 @ 00:48:18 |
| SCORE | 11026 |
|---|
| FPS | 183 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.2.2.260209 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 235 MHz - max: 2330 MHz |
|---|
| max power | 336 W |
|---|