FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2537375
FurMark (VK) Submitted by luhDaddi69 on Apr 18, 2026 @ 01:07:47 |
| SCORE | 11369 |
|---|
| FPS | 189 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7840U w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1002-124 - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 92 MHz - max: 2096 MHz |
|---|
| max power | 237 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 1002-124 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 15 W |
|---|