
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537392
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:16:58 | | SCORE | 17099 |
|---|
| FPS | 284 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS TUF Gaming RTX 4080 SUPER OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1043-8962 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2056 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (352 W) |
|---|
|