
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2537427
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:36:02 | | SCORE | 8386 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19042 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1002-B36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1594 MHz |
|---|
| max power | 166 W |
|---|
|