
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537451
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:47:34 | | SCORE | 5233 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1EAE-7601 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2108 MHz |
|---|
| max power | 195 W |
|---|
|