
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537464
FurMark (GL) Submitted by Jim on Apr 18, 2026 @ 01:57:18 | | SCORE | 21521 |
|---|
| FPS | 357 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 2224 MHz |
|---|
| max power | 421 W |
|---|
|