
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537469
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 01:57:57 | | SCORE | 3602 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 24.3.1.240312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 7700 XT Qick 319 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1EAE-780A - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.3.1 |
|---|
| max core usage | 83 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1310 MHz |
|---|
| max power | 120 W |
|---|
|