FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537478
FurMark (GL) Submitted by mikeysm on Apr 18, 2026 @ 02:03:51 |
| SCORE | 20578 |
|---|
| FPS | 343 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (radeonsi gfx1201 ACO DRM 3.64 6.18.7-76061807-generic) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 26.0.4 (git-d9e5e36b19) |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.18.7-76061807-generic 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|