
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537481
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:04:20 | | SCORE | 10273 |
|---|
| FPS | 170 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 1043-8711 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (252 W) |
|---|
|