FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537484
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:08:07 |
| SCORE | 7900 |
|---|
| FPS | 131 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | EVGA RTX 3080 Ti FTW3 Ultra 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 3842-3967 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (399 W) |
|---|