
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537494
FurMark (GL) Submitted by Zezim on Apr 18, 2026 @ 02:11:56 | | SCORE | 2662 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 17AA-3F8D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 1410 MHz |
|---|
| max power | 85 W |
|---|
|