FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537495
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 02:12:28 |
| SCORE | 14345 |
|---|
| FPS | 238 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 196E-143C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2708 MHz - max: 3098 MHz |
|---|
| max power | 119 % TDP (331 W) |
|---|